Weekend Seniora z kulturą

Muzeum-Zamek w Łańcucie po raz kolejny przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji „60+kultura”, organizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Weekend Seniora z kulturąPrzedsięwzięcie „60+kultura” cieszy się dużym zainteresowaniem i umożliwia osobom, które ukończyły 60 lat zakup biletów wstępu w promocyjnej cenie. Jego celem jest zachęcenie seniorów do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym poszczególnych regionów kraju.

W piątek turyści mogą obejrzeć ekspozycje Zamku (I i II piętro), Stajni i Wozowni, Storczykarni, Sztuki Cerkiewnej, Historii Miasta i Regionu, w tym ekspozycję 10 Pułku Strzelców Konnych. W weekend dostępne są: Zamek (I i II piętro), Stajnie i Wozownia, Storczykarnia oraz Sztuka Cerkiewna.

Seniorzy, którzy w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę (28-30 września 2018 roku) odwiedzą Muzeum, będą mogli nabyć wejściówki w cenie 1 zł za każdą z ekspozycji. Zniżkowe bilety – po okazaniu dokumentu potwierdzającego wiek – są do nabycia w kasach Muzeum oraz na poszczególnych ekspozycjach.

Fot. tyt.: archiwum Muzeum – Zamek w Łańcucie